Наші герої

Возний Юрій Віталійович

Возний Юрій Віталійович

Факультет інженерної механіки

Спеціаліст, «Автомобілі та автомобільне господарство»
Рік випуску: 1999


Книга пам’яті

Вступив на навчання у 1995 році після закінчення Житомирського агротехнічного коледжу за спеціальністю «Механізація сільського господарства». Закінчив з відзнакою у 1999 році Житомирський інженерно-технологічний інститут і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Про що свідчить диплом спеціаліста.

Дипломний проект виконував на тему «Проект дільниці для проведення експертизи технічного стану легкових автомобілів з метою визначення залишкової вартості».

У архівних документах університету є подання Голові Державної екзаменаційної комісії, в якому вказано, що з 1995 по 1999 роки Возний Юрій виконав навчальний план спеціальності з оцінками «відмінно» та «добре». А його науковий керівник, професор Грабар Іван Григорович, у своєму висновку зазначив, що під час роботи над проектом студентом було запропоновано ряд оригінальних рішень, робота заслуговує на оцінку «відмінно», а студент-дипломник Возний Ю.В. може бути рекомендований на навчання до аспірантури.Порозінський Сергій Вікторович

Порозінський Сергій Вікторович

Гірничо-екологічний факультет

Бакалавр, «Гірництво»
Рік випуску: 2006

Спеціаліст, «Розробка родовищ корисних копалин»
Рік випуску: 2007


Книга пам’яті

Вступив на навчання у 2002 році на базі повної загальної середньої освіти (Володарськ-Волинська авторська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Житомирської області, 2002 рік).

У 2006 році закінчив ЖДТУ і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Гірництво» та здобув кваліфікацію бакалавра з гірництва, молодшого гірничого інженера.

У 2007 році закінчив ЖДТУ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин» та здобув кваліфікацію гірничого інженера.

Тема дипломної роботи «Удосконалення технології підготовки блоків до виймання в умовах Маславського кар’єру».Антонов Вадим Віталійович

Антонов Вадим Віталійович

Факультет інженерної механіки

Бакалавр, «Інженерна механіка»
Рік випуску: 2007

Спеціаліст, «Автомобілі та автомобільне господарство»
Рік випуску: 2010


Книга пам’яті

Вступив на навчання у 2004 році по закінченню Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу (1997) за спеціальністю «Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних будівельних, дорожніх машин та обладнання».

У 2007 році отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Інженерна механіка» і здобув кваліфікацію бакалавра з інженерної механіки.

У 2010 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» і здобув кваліфікацію інженера-механіка.

Дипломний проект виконав на тему «Проект малотоннажного автомобіля підвищеної прохідності зі змінним робочим обладнанням».

У архівній справі випускника Антонова Вадима є протоколи вступних випробувань, у яких абітурієнтом на той час було написано «Ніхто не знає де його доля: попереду, позаду чи збоку. Він вірив, що попереду – в роботі, в невписущій роботі, в любові до рідної землі, до колоса, до людини.»
Не знаємо про що писав на той час Вадим, проте слова сьогодні сприймаються символічно...Ходоровський Сергій Леонідович

Ходоровський Сергій Леонідович

Факультет економіки та менеджменту

Бакалавр, «Економіка і підприємництво»
Рік випуску: 2009

Спеціаліст, «Управління персоналом і економіка праці»
Рік випуску: 2010


Книга пам’яті

Вступив на навчання у 2004 році на базі повної загальної середньої освіти (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Первомайська Миколаївської області, 1997 рік).

У 2009 році закінчив ЖДТУ і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобув кваліфікацію бакалавра з управління персоналом і економіки праці.

У 2010 році закінчив ЖДТУ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Управління персоналом і економіка праці» та здобув кваліфікацію спеціаліста з управління персоналом і економіки праці.

Тема дипломної роботи «Форми та системи оплати праці (на прикладі ТОВ «Житомирвторресурси»)».

В особовій справі випускника, з його заяви абітурієнта бачимо, що на момент вступу в університет на 1 курс, абітурієнт Ходоровський С.Л. вже був військовослужбовцем за контрактом у В/Ч А-2840 зі стажем 6 років і 1 місяць, а у 2005 році він вже отримав посвідчення учасника бойових дій.

Дмитренко Зінаїда Володимирівна, керівник випускної роботи згадує Сергія «як гарну, порядну людину, який дуже любив дітей та неймовірно прагнув отримати вищу освіту».