Профспілка студентів

Заснована в 1969 році. Очолював профспілкову організацію студентів університету з 1987 року Кончаківський Анатолій Петрович., з 2015 року Савіцький Владислав Валентинович, з 2018 року Сич Сергій Олегович.

Голова профкому

Сергій Олегович Сич
Сергій Олегович Сич

Сич Сергій Олегович, 1997р.н., навчався в Черняхівській гімназії І-ІІІ ступенів. Навчається на IV-му курсі в Державному університеті "Житомирська політехніка" за спеціальністю «Машинобудування».

В липні 2012р. в с. Осій Закарпатської області приймав участь у Всеукраїнському етапі військово-козацької спортивно-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). 7 вересня 2013 року приймав активну участь в організації Дня міста (смт. Черняхів). 2-4 квітня 2014 року був суддею на обласному етапі військово-козацької спортивно-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). 23 травня 2015 року приймав активну участь організації маршу вишиванок смт. Черняхів. 5 червня 2016 року приймав участь в заході до Дня захисту дітей м. Житомир. У вересні 2016 року вступив до команди профкому. 26-го листопада 2016 року приймав участь у вшануванні пам’яті жертв Голодомору 1932 -1933 років зі студентами університету. 1 грудня 2016 року приймав активну участь в проведенні заходів до дня факультету інженерної механіки. З березня 2017 року став заступником голови профспілки студентів. 5 листопада 2017 року допомагав з організацією «Space Tech Fest». 22 листопада 2017 року став випускником 46-ої сесії «Школи місцевого самоврядування». 21-23 лютого 2018 року приймав участь в семінарі-нараді голів ППО осіб, які навчаються. 29 березня 2018 року був обраним Головою ППО студентів Державного університету "Житомирська політехніка".

Контакти телефон: +38 (096) 588-81-46; e-mail: sergey.sych2018@gmail.com

Загальна інформація

Професійна спілка працівників освіти і науки України, до складу якої входить первинна профспілкова організація студентів Державного університету "Житомирська політехніка" (профспілка студентів),- самостійна громадська організація,метою якої є вираження,представлення і забезпечення захисту економічних,соціальних і трудових,духовних прав та інтересів членів профспілки (студентів).

Профспілкова організація студентів є організаційною ланкою Житомирської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України на основі Статуту, дотримуючись норм міжнародного права і профспілкового руху.

Студентська профспілкова організація має кошти, які формуються як профспілкові внески, і широко використовуються для залучення членів спілки до організації культурно – та спортивно-масових заходів, надання матеріальної допомоги, премій. Залучення до участі та й діяльності організації, профкому студентів, профбюро факультетів, профгрупоргів груп, уміле використання форм і методів заохочення надає студентам організованості та дисциплінованості.

Одним із напрямків участі профспілкової організації у навчальному та виховному процесі є організація та безкоштовне відвідування різноманітних вистав студентами, які демонструються у Житомирському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Навчаючись в університеті протягом п’яти років, велика кількість студентів проживає в гуртожитках. З метою залучення студентів до активної участі в покращені житлово-побутових умов, до підтримання чистоти та порядку, бережного відношення до громадського майна, профкомом студентів проводиться щорічно огляд – конкурс на кращі кімнати гуртожитків, з виплатою переможцям премій та врученням грамот. Так, у кожному з гуртожитків за поданням студентських рад, комісією обирається краща кімната гуртожитку від кожного факультету.

На новорічні свята профком студентів разом з Дідом Морозом та Снігуронькою вітає з Новим роком дітей студентів, аспірантів та докторантів, а також кращі профспілкові групи, та вручає їм солодкі подарунки.

У 2002 році Асоціація правозахисних організаторів студентів (АПОС) України була ініціатором створення цільової програми «Оздоровлення студентів». На виконання доручення Президента України затверджено відповідну Міжгалузеву програму. На виконання цієї програми щороку АПОС виділяються пільгові путівки для студентів із малозабезпечених сімей, багатодітних сімей, студентів, які мають дітей та які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, студентів-напівсиріт та студентських сімей. Місцями оздоровлення студентів стали спортивно оздоровчий табір (СОТ) «Чароїт» (Херсонської обл.), лікувально-оздоровчий комплекс «Високі Карпати», СОТ (спортивно-оздоровчий табір) «Буревісник» (с. Верховина Закарпатська обл.).

Наші екскурсії

Фотогалерея

З 2006 року профспілковий комітет студентів займається оздоровленням студентів в смт. Миколаївка, смт. Чорноморське, с. Берегове (м. Феодосія), Затока. Із великим задоволенням, міцним здоров’ям,гарним настроєм та кримською засмагою кожного року повертаються студенти з відпочинку.

Невід’ємною частиною життя студентів поза навчальним процесом є екскурсійні поїздки, які організовуються профспілкою студентів. За останні роки студенти побували на екскурсіях у м. Вінниці, м. Умані, м. Львові, м. Кам’янець-Подільському , м. Одесі, м. Києві та Карпатах, Межигір'ї, Аквапарку (м.Київ і Бровари).

Контактна інформація

Адреса: 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103
Кабінет: 322-а
Блог: https://student.ztu.edu.ua
Блог: https://www.instagram.com/profkom_ztpolytechnic/
Телефон: +38 (096) 588-81-46