Доступність навчання

Розклади занять періодично оновлюються співробітниками деканатів, тому слідкуйте за змінами.

В університеті забезпечено безперешкодний доступ до будівель, навчальних класів та іншої інфраструктури відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема було встановлено пандуси (відповідно до вимог ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»).

З метою організації безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення також обладнані навчальні приміщення на першому поверсі університету, що задіяні безпосередньо в освітньому процесі. Так, Центр розвитку професійної кар’єри (далі – ЦРПК) Державного університету «Житомирська політехніка» створено інклюзивним, з урахуванням потреб людей з особливими потребами. У ЦРПК створено відповідні умови: забезпечено безперешкодний доступу до центру, двері ЦРПК широкі, доступні для входу-виходу, в’їзду-виїзду; звукоізоляція забезпечена за рахунок встановлення звуконепроникного скла, що дозволяє не перевищувати допустимий поріг шуму для людей, яким це важливо, та почувати себе в безпеці, особливо військовослужбовцям, які перебували в зоні АТО; простір ЦРПК також пристосований до потреб людей з особливими фізіологічними потребами - меблі мають різну висоту (4 рівні), щоб відвідувачі центру мали змогу перепочити і без проблем це змогли зробити; колір пастельний, щоб уникнути надмірного навантаження на психічні центри людини.

В університеті функціонує Освітній портал, за допомогою якого студенти з обмеженими можливостями мають доступ до навчальних матеріалів, інформаційних пакетів дисциплін, лекційних курсів, тестів, он-лайн спілкування з викладачами університету. На офіційному сайті університету у вільному доступі є розклад занять, екзаменаційних сесій, консультацій, через соціальні мережи здійснюється інформування студентів про заходи, що відбуваються в університетському середовищі. На кожному поверсі університету встановлено телевізори, в тому числі для візуального інформування, дублювання важливої звукової інформації текстами.

Для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення було встановлено пандуси біля гуртожитків №1 та №2 університету (відповідно до вимог ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»).

Акт візуального огляду будівлі, навчальних класів, щодо доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Державного університету «Житомирська політехніка»