Курси водіїв автотранспортних засобів категорії «В»

Уміння керувати автомобілем – вимога сьогодення!

З автошколою Державного університету «Житомирська політехніка» Ви отримаєте якісне навчання за найкращими цінами, з можливістю оплачувати трьома частинами.

Навчання в автошколі проводиться висококваліфікованими викладачами та інструкторами практичного водіння з використанням сучасних методик навчання в комфортабельних класах та на нових автомобілях.

Засвоюйте правила дорожнього руху в теорії та перевіряйте їх на практиці в нашій автошколі.

Навчання в автошколі Державного університету «Житомирська політехніка» проводиться на підставі рішення Міністерства освіти і науки України на впровадження освітньої діяльності, пов’язаної з наданням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки водіїв категорії «В» (шифр спеціальності 8322.2).

Навчання проходить в ІІ етапи: теоретичний, а потім практичний. Теоретична підготовка проводиться в кабінетах (класах) з додержанням вимог законодавства щодо охорони праці, правил протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічних та державних будівельних норм, а також шляхом проведення онлайн-лекцій (онлайн-тестування) із застосуванням засобів єдиної інформаційної системи МВС та технологій дистанційного навчання. За результатами теоретичної підготовки автошкола «Житомирська політехніка» видає слухачу свідоцтво про закінчення теоретичної підготовки, яке невідкладно вноситься в електронній формі до Єдиного державного реєстру МВС та вважається дійсним протягом року з дня його видачі.

Під час теоретичного іспиту в територіальному сервісному центрі МВС перевіряються знання, отримані особою під час проходження теоретичної підготовки в закладі.

Результат теоретичного іспиту, який складено в територіальному сервісному центрі МВС, дійсний протягом року з дня його успішного складення.

До практичної підготовки в закладі допускаються особи, які успішно склали теоретичний іспит у відповідному територіальному сервісному центрі МВС. Практична підготовка осіб, які не склали теоретичний іспит у територіальному сервісному центрі МВС, забороняється.

За результатами складення практичного іспиту на підставі відповідного протоколу слухач отримує свідоцтво про закінчення практичної підготовки, яке невідкладно вноситься в електронній формі до Єдиного державного реєстру МВС та вважається дійсним протягом двох років з дня його видачі.В автошколі Державного університету «Житомирська політехніка» Ви маєте можливість обрати оптимальний для Вас час теоретичної підготовки (денна або вечірня форма навчання).

Також в автошколі Державного університету «Житомирська політехніка» ви можете з легкістю відновити втрачені навички водіння.

Допоможемо Вам реалізувати свою мрію!

За довідками звертатися до Центру післядипломної освіти Державного університету «Житомирська політехніка» (каб. 2015 (ІІ поверх нового корпусу)) та за телефонами: (067) 411-07-40

Курси водіїв автотранспортних засобів категорії «В»

Контактна інформація

Адреса: 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103
Кабінет: 2015 (ІІ поверх нового корпусу)
Телефони: (067) 411-07-40, (067) 963-96-27
E-mail: cpo@ztu.edu.ua