Державні премії та нагороди

Премія президента України для молодих вчених

Продовжується розгляд робіт, висунутих на здобуття премій Президента України для молодих вчених 2020 року.

Секретаріат Комітету звертається до наукових установ, науково-технічних організацій, підприємств, закладів вищої освіти, вчених та фахівців, широкої громадськості з проханням узяти участь у обговоренні робіт, які подані на здобуття премій, і повідомити свою думку щодо їх змісту та складу колективів виконавців.

Відгуки, пропозиції та зауваження просимо надсилати за адресою: 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 51, Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Коментарі до робіт можна залишати на відповідних сторінках вебсайту Комітету.Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України


Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Президією Комітету призначено стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Нарахування та виплата стипендій проводиться з травня 2020 року.

ЛИСТ 8_11-20_КМУ

Наказ_12_05_2020

Постанова_06_2020Премія Верховної Ради України молодим ученим»


Академічна стипендія президента України аспірантам


Академічна стипендія Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам


Державні стипендії видатним діячам науки, освіти, культури та фізичної культури і спорту

Лист МОН, молоді та спорту України від 13.05.11 № 1/9-349; Положення про державні стипендії видатним діячам науки освіти та культури. Затв. Указом Президента України від 13.05.96 № 341/96.Грант президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених


Іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених