Курси Інформаційні системи бухгалтерського обліку: Бухгалтерія

Курс «Інформаційні системи бухгалтерського обліку: Бухгалтерія» побудований на практичному наскрізному прикладі, який допомагає наочно зрозуміти структуру роботи програми та досконало використовувати її в своїй практичній роботі. Для ефективного процесу навчання слухач повинен мати базові навички роботи з ПК та базовий рівень знання бухгалтерського обліку.

По закінченні курсу «Інформаційні системи бухгалтерського обліку: Бухгалтерія» ви будете вміти: вести бухгалтерський і податковий облік, налаштовувати програму на ведення обліку, працювати з довідниками програми, вводити в програму бухгалтерські проводки; оформляти типові бухгалтерські документи, формувати стандартні бухгалтерські звіти заповнювати регламентовану бухгалтерську і податкову звітність.

Також пропонуємо навчання бухгалтерів як з нуля, так і з базових знань в сфері обліку, і до самостійної здачі балансу та податкової звітності на прикладі конкретного підприємства. Обсяг знань, який ми пропонуємо на курсах бухгалтерського обліку не менше того, що отримують здобувачі ЗВО. У порівнянні з навчанням в університеті, цей спосіб заощадить вам багато часу.

За довідками звертатися до Центру післядипломної освіти Державного університету «Житомирська політехніка» (каб. 112) та за телефоном: (067) 411-07-40

Контактна інформація

Адреса: 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103
Кабінет: 112
Телефони: (067) 411-07-40, (067) 963-96-27
E-mail: cpo@ztu.edu.ua