- Головна сторiнка
- Структура
- Факультети
- Факультет національної безпеки, права та міжнародних відносин
- Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab»
Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab»
Завідувач центру
Наталія Василівна Харитонова
Психолог вищої категорії, психолог – консультант, психотерапевт за технологією «Юнгіанська піскова терапія. Психологія корекції емоційних та поведінкових проблем розвитку дітей», сімейний психолог, фахівець із психологічної реабілітації учасників бойових дій, психолог – консультант із сомнотерапії, експерт за напрямком EMDR.
У своїй психологічній практиці спеціалізується у різних напрямках психології та психотерапії (транзактний аналіз, психодрама, травмофокусована когнітивно-поведінкова терапія, тілесно-орієнтована терапія, арт-терапія тощо), має психологічну практику у роботі із проблемами подолання особистісних та професійних криз, виробничих та особистісних конфліктів, налагодженням стосунків, поліпшенням дитячо-батьківської взаємодії, наданням послуг із психологічної реабілітації учасників бойових дій АТО/ООС, супроводу гострого і терапії хронічного горювання.
У рамках навчально-практичної програми «Poprawado stępnoś cidousługs połecznych wobszarzezd rowiapsy chicznego» проходить дворічне навчання із психологічного супроводу миротворців за стандартами ЄС НАТО при підтримці Міністерства оборони і департаменту військової служби здоров’я Польщі.
Наукові інтереси: психологічна реабілітація учасників бойових дій АТО/ООС, сомнотерапія, арт-терапія
E-mail: xaritonova@ukr.net
Інформація про центр
Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab» Державного університету «Житомирська політехніка» надає освітні послуги, здійснює науково-дослідну, консультаційну, психодіагностичну, психокорекційну та профорієнтаційну діяльність.
Центр здійснює соціально-психологічну підтримку та супровід співробітників, студентів Університету та інших осіб, в т.ч. учасників бойових дій АТО/ООС і внутрішньо переміщених осіб та членів їх родин, осіб, постраждалих від насилля, які перебували в психо-травмуючих обставинах; проводить психо-профілактичну та психо-корекційну роботу, що сприяє соціально-професійному самовизначенню особистості в ході відновлення її здібностей, ціннісних орієнтирів і самосвідомості, підвищенню її конкурентоспроможності та адаптованості, подоланню стресових та інших життєвих ситуацій і запобіганню виникненню психологічних кризових станів.
Центр співпрцює із вітчизняними і закордонними психологічними спільнотами і фахівцями:
- Західноукраїнська асоціація арт-психологів та арт-терапевтів
- ГО «Асоціація дитячих та сімейних психологів України
- Ministerstwo obrony narodowej. Departament wojskowej służby zdrowia. Polska
- Підтримка Центру по роботі з тяжкими втратами університетської клініки округу Акерсгус (SFSS) (Норвегія)
- Психологічна кризова служба «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих ситуацій», м. Київ
- Національна психологічна асоціація ГС "Дім ветерана"
- Комунальне Некомерційне Підприємство «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради
- Житомирський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді.
Графік консультацій
- понеділок - 10:00-12:00
- вівторок - 10:00-12:00
- середа - 10:00-12:00
- четвер - 10:00-12:00
- п’ятниця - 10:00-12:00