Професорсько-викладацький склад кафедри міжнародних відносин і політичного менеджменту

Валентина Віталіївна Ксендзук
Валентина Віталіївна Ксендзук

Професорка кафедри міжнародних відносин і політичного менеджменту, доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук, доцент.
Сертифікат про знання польської мови на рівні В2, виданий Державною Сертифікаційною Комісією підтвердження знання польської мови як іноземної в 2014 р.
Стипендіат Програми ім. Л. Кіркланда (2016-2017 н.р.), що фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.
Міжнародні стажування в університетах: м. Познань (Польща, 2017 р.), м. Братислава (Словаччина, 2020 р.).
Наукові інтереси: зовнішньоторговельна політика країни, ризики в зовнішньоекономічній діяльності, участь України в міжнародних організаціях.
E-mail: valentyna.ksendzuk@gmail.com

Вадим Миколайович Слюсар
Вадим Миколайович Слюсар

Професор кафедри міжнародних відносин і політичного менеджменту Доктор філософських наук, доцент. Член спеціалізованої вченої ради К 14.053.02. Член редколегії наукових журналів категорії «Б» «Українська полоністика», «Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. Філософські науки».
Пройшов міжнародні стажування у: Зеленогурському університеті на тему: «Філософські основи сучасного медійного та рекламного дискурсу» (Польща, 2018 р.); Науково-культурному центрі «Сінан-паша» на тему: «Іслам і виклики сучасних технологій» (Туреччина, 2019 р.); науково-педагогічне стажування з журналістики, реклами та PR (м. Влоцлавек, Польща, 2021 р.).
Автор понад 140 праць.
Наукові інтереси: вайленсологія (дослідження проблем соціального насилля); журналістика, реклама та PR; політична комунікація; міжнародна комунікація; ісламознавство.
E-mail: vadmyksl@gmail.com

Олександр Вікторович Євченко
Олександр Вікторович Євченко

Доцент кафедри міжнародних відносин і політичного менеджменту. Тема наукового дослідження: «Вивчення комунікативних процесів у контексті зв’язків із громадськістю та управлінських практик».
Брав участь у наступних міжнародних конференціях та стажуваннях: «JORNALISM, ADVERTISINGANDPR: EUROPEAN DEVELOPMENT DIRECTION: International scientific conference (July 16-17, 2021, Riga, Latvia); «Управління проєктами місцевого розвитку -10»; е-платформа «Спільнота практик: сталий розвиток», НАДС; швейцарсько-український проєкт «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO (2020р.); «Гендерна політика для розвитку місцевого самоврядування» в рамках швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (2018 р.); «Децентралізація: повноваження – ресурси, відповідальність» в рамках швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Проходив стажування при кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (сертифікат НВ № 02125094/043-16 БО) (2016 р.).
Викладає навчальні дисципліни: історія світової літератури, зарубіжна література, українська мова (за професійним спрямуванням), українська мова, професійне та академічне письмо, пропаганда та маніпуляції.
Наукові інтереси: зв’язки з громадськістю; медіаграмотність; ефективні комунікації; культурологічні процеси в історичному та сучасному вимірах.
E-mail: al_yevchenko@ukr.net

Юлія Сергіївна Кондратюк
Юлія Сергіївна Кондратюк

Кандидат історичних наук, доцент. У 2008 р. в Національному університеті «Острозька академія» захистила кандидатську дисертацію на тему: «Православні інституції та духовенство як суб'єкти формування церковнопарафіяльного діловодства Волинської єпархії кінця ХVII - початку ХХ століть».
З 2006 р. працює в Державному університеті «Житомирська політехніка».
Співпрацює з Міжнародною школою вивчення історії Другої світової війни Яд Вашем (Єрусалим, Ізраїль). Брала участь у наступних проектах, кожен з яких підтверджується відповідним сертифікатом: міжнародному освітньому семінарі-школі з історії Голокосту в Україні та викладання цієї тематики в навчальних закладах України (Чернівці, 2016 р.); стажуванні для викладачів гуманітарних дисциплін в Міжнародній школі вивчення Другої світової війни та Голокосту Яд Вашем (Єрусалим, Ізраїль, 2016 р.); виїздній школі викладачів із СНД і країн Балтії «Teaching the Holocaust in the 21st Century» (Вільнюс, Литва, 2019 р.); Сentropa & ESJF online training seminar for Ukrainian educators «Teaching Jewish heritage in your class. Using Jewish cemeteries in education» (Гамбург, Німеччина, 2020 р.).
Має понад 100 друкованих праць.
Наукові інтереси: історія України, історія держави і права, ісорія міжнародних відносин, історія релігії та культури.
E-mail: yulenka25@ukr.net

Оксана Валеріївна Литвинчук
Оксана Валеріївна Литвинчук

Кандидат філософських наук, доцент кафедри міжнародної економіки і політичного менеджменту Державного університету «Житомирська політехніка».
У 2003 році закінчила з відзнакою Житомирський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література. Соціальна педагогіка».
У вищій школі працює з 2005 року.
У 2014 році в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю: 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії.
Пройшла міжнародне стажування: за програмою ЕRASMUS+ в Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna im. Witolda Dynowskiego в рамках проекту «Innowacje w edukacji o dziedzictwie kulturowym. Seminarium szkoleniowo-inspiracyjne» / «Local history, memory and cultural heritage in youth education» (м. Варшава, Польща, 2018 р.)
Авторка більше 70 наукових праць, з яких одна монографія та чотири навчальні посібники.
Викладає курси: «Філософія», «Українська мова та академічне письмо», Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Психологія», «Комунікація та ділова мова в публічному управлінні».
Наукові інтереси: проблеми ідентичності особистості, маргіналізація сучасного суспільства.
E-mail: oksana.litva@ukr.net